smartwatch

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Urząd Miasta Kielce

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

Prezydent Andrzej Duda podpisał w poniedziałek ustawę o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów w prawo własności. Będzie miała ona ogromne znaczenie dla samorządów.

7 i 8 września odbędzie się kolejne wydarzenie w ramach współpracy Kielc i Telewizji Publicznej - Festiwal Muzyki Tanecznej. Dwudniowe wydarzenie będzie transmitowane na żywo na antenie TVP.

Szybciej zarejestrujemy samochód

wtorek, 24 lipca 2018 13:08

Wydział komunikacji w kieleckim Urzędzie Miasta będzie czynny do godziny 18.00. Ma to znacznie skrócić czas oczekiwania na rejestrację samochodu.

Kielce pomagają Syrii

poniedziałek, 28 maja 2018 12:32

Władze miasta wraz z Papieskim Stowarzyszeniem Pomoc Kościołowi w Potrzebie, Caritas Diecezji Kieleckiej oraz rektorami Uniwersytetu Jana Kochanowskiego i Politechniki Świętokrzyskiej włączają się w pomoc dla pogrążonej w wojnie Syrii. W poniedziałek ruszyła charytatywna akcja, której głównym celem jest zebranie środków finansowych na zorganizowanie kolonii oraz turnusów dla syryjskich dzieci i młodzieży.

Rekrutacja do szkół średnich

poniedziałek, 21 maja 2018 11:18

Od 14 maja trwa rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych. Do 20 czerwca uczniowie trzecich klas gimnazjum wybierają swoją przyszłą szkołę.

Konsultacje w formie warsztatów

czwartek, 10 maja 2018 11:28

Władze Kielc zapraszają mieszkańców na nietypowe konsultacje społeczne odnośnie alei Szajnowicza-Iwanowa oraz ulic Piekoszowskiej i Starowiejskiej. Jedno ze spotkań zostanie przeprowadzone w formie warsztatów. Na czterech przygotowanych makietach za pomocą puzzli, mieszkańcy przy asyście specjalistów będą mogli stworzyć swoją własną wizje terenu.

Strona 1 z 20

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna