Dąbrowa 750x200

Na antenie: Lato od rana
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Święty Krzyż

Na antenie: Lato od rana
online button
online button

Ponad 21,5 miliona złotych dofinansowania otrzyma Związek Gór Świętokrzyskich na realizację dwóch projektów w ramach działania "Zachowanie dziedzictwa kulturowego i naturalnego". Dziś w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego zostały przekazane umowy na realizację tych inwestycji.

 

Muzyka chóralna na Świętym Krzyżu

czwartek, 28 czerwca 2018 15:14

1 lipca w Klasztorze Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej Sanktuarium Relikwii Krzyża Świętego na Świętym Krzyżu odbędzie się finał V Ogólnopolskiego Przeglądu Chórów Akademickich "Święty Krzyż 2018".

Województwo przyciąga turystów

poniedziałek, 19 marca 2018 17:14

Województwo świętokrzyskie przyciąga coraz więcej turystów. W 2017 roku w regionie udzielono niemal milion siedemset tysięcy miejsc noclegowych. Dla porównania, w 1998 roku udzielono o milion noclegów mniej. Według najświeższych statystyk, wśród najpopularniejszych atrakcji znajduje się Jurapark w Bałtowie, klasztor na Świętym Krzyżu oraz Zamek Królewski w Chęcinach. Tylko te trzy miejsca w ubiegłym roku odwiedziło ponad 850 tysięcy gości.

Nocna Droga Krzyżowa po raz czwarty

wtorek, 20 lutego 2018 08:33

Już po raz czwarty Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Kieleckiej organizuje Nocną Drogę Krzyżową na Święty Krzyż. Tym razem  wydarzenie odbywać się będzie pod hasłem „Krzyżu święty, nade wszystko".

Odpust na Świętym Krzyżu

czwartek, 07 września 2017 11:00

Przed nami  Odpust Podwyższenia Drzewa Krzyża Świętego. Przez cały tydzień, począwszy od 9 września, do Sanktuarium na Świętym Krzyżu będą przybywać poszczególne pielgrzymki.

Przed nami największa w Polsce impreza turystyczno – religijna.  23 września już po raz 18. odbędzie się Świętokrzyski Rajd Pielgrzymkowy na Święty Krzyż. W tym roku organizatorzy przygotowali 15 różnych tras.

Strona 1 z 5

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna