Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: rynek

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Światełko pamięci dla prezydenta Gdańska

poniedziałek, 14 stycznia 2019 17:25

Około 300 osób wzięło udział w symbolicznym pożegnaniu prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, który zginął z rąk zamachowca.

Choinka na Rynku już błyszczy

czwartek, 06 grudnia 2018 22:29

Zapaleniem lampek na choince na Rynku zainaugurowany został sezon świąteczny w Kielcach. Tradycyjnie światełka zapalili z pomocą dzieci prezydent i przewodniczący Rady Miasta. Spotkanie umiliło wspólne śpiewanie kolęd i piosenek świątecznych.

Maffashion, Abstrachuje.TV, Blowek, Martin Stankiewicz i Katarzyna Nosowska pojawią się w Kielcach 15 grudnia w ramach świątecznej akcji Coca-Coli.

Muzyka połączyła pokolenia harcerzy

niedziela, 15 lipca 2018 18:53

Znane i lubiane piosenki harcerskie zostały wyśpiewane przez kilka pokoleń uczestników Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej podczas Koncertu Międzypokoleniowego, który odbył się dziś po południu na kieleckim Rynku. W śpiew chętnie włączali się zarówno młodsi, jak i starsi kielczanie.

 

Piknik rodzinny z harcerzami

niedziela, 15 lipca 2018 17:56

Zajęcia plastyczne i sportowe, nauka rozkładania namiotu oraz lekcje pierwszej pomocy to tylko nieliczne z atrakcji, jakie czekały na uczestników pikniku rodzinnego, który odbył się dziś na kieleckim Rynku. Impreza została zorganizowana w ramach 45. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej.

 

Pod koniec kwietnia pierwsze letnie ogródki

wtorek, 10 kwietnia 2018 23:48

Restauratorzy przygotowują się do sezonu letniego. Do Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach wpłynęło już ponad 30 wniosków o wydanie decyzji lokalizacyjnej.

Strona 1 z 9

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna