Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: rynek

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Muzyka połączyła pokolenia harcerzy

niedziela, 15 lipca 2018 18:53

Znane i lubiane piosenki harcerskie zostały wyśpiewane przez kilka pokoleń uczestników Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej podczas Koncertu Międzypokoleniowego, który odbył się dziś po południu na kieleckim Rynku. W śpiew chętnie włączali się zarówno młodsi, jak i starsi kielczanie.

 

Piknik rodzinny z harcerzami

niedziela, 15 lipca 2018 17:56

Zajęcia plastyczne i sportowe, nauka rozkładania namiotu oraz lekcje pierwszej pomocy to tylko nieliczne z atrakcji, jakie czekały na uczestników pikniku rodzinnego, który odbył się dziś na kieleckim Rynku. Impreza została zorganizowana w ramach 45. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej.

 

Pod koniec kwietnia pierwsze letnie ogródki

wtorek, 10 kwietnia 2018 23:48

Restauratorzy przygotowują się do sezonu letniego. Do Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach wpłynęło już ponad 30 wniosków o wydanie decyzji lokalizacyjnej.

Ruszył świąteczny Jarmark na Rynku

sobota, 16 grudnia 2017 18:21

Karuzela wenecka, foto budka, Święty Mikołaj, śnieżna zjeżdżalnia i dużo regionalnego jedzenia - tak wygląda Jarmark Bożonarodzeniowy, który dziś otwarto na kieleckim Rynku.

Wyjątkowy kiosk stanął na Rynku

czwartek, 02 listopada 2017 19:57

Na kieleckim Rynku stanęła wyjątkowa, neorenesansowa replika kiosku Kiebabczego. Wykonała go pracownia stolarska Karola Gołąbka w Mąchocicach Kapitulnych na zlecenie firmy Kolporter. W takich kioskach można było kupować w latach 1910-1946. 

Niepełnosprawni sportowcy bohaterami wystawy

poniedziałek, 07 sierpnia 2017 11:48

Fotografie przedstawiające polskich sportowców, którzy wzięli udział w Światowych Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych 2017 w Austrii zobaczymy na nowej wystawie na kieleckim Rynku. Na ekspozycji pt. „Pragnę zwyciężać” przygotowanej przez świętokrzyski oddział Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych znalazło się około 30 zdjęć autorstwa Adama Nurkiewicza, członka Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej. We wtorek 8 sierpnia o godzinie 10 odbędzie się jej uroczyste otwarcie.

Strona 1 z 8

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna