Dąbrowa 750x200

Na antenie: Weekend z blondynką
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Caritas

Na antenie: Weekend z blondynką
Radio eM Kielce
online button
online button

Dla kieleckiego hospicjum

czwartek, 05 kwietnia 2018 07:01

Dowolną ofiarą będzie można wesprzeć Hospicjum im. św. M. Teresy z Kalkuty w Kielcach podczas koncertu, który odbędzie się 5 kwietnia o godz. 19.00 w kościele garnizonowym w Kielcach przy ul. Chęcińskiej 2.

Kielecka Caritas na Wielkanoc

środa, 28 marca 2018 13:09

Co roku Caritas Diecezji Kieleckiej organizuje przedświąteczną pomoc dla osób potrzebujących. Nie inaczej było w roku bieżącym.

Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom

czwartek, 07 grudnia 2017 09:25

Po raz kolejny Caritas Diecezji Kieleckiej organizuje Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.  W tym roku przygotowano około  80 tys. świec, które można nabywać w parafiach a także w Biurze Caritas przy Placu  Najświętszej Maryi Panny 1 w Kielcach.

Polacy nie są pionierami pod kątem aktywności społecznej. To między innymi spadek po czasach PRL. Według ostatnich badań GUSu tylko 8,5 procent mieszkańców kraju powyżej 15. roku życia angażuje się w wolontariat. To nie oznacza, że brakuje propozycji dodatkowej pracy na rzecz drugiego człowieka. Zajrzeliśmy do kilku instytucji kieleckich i zapytaliśmy o to, w co ciekawego można się zaangażować i co dzięki temu można zyskać.

Wyprawki szkolne od Caritas trafiły do dzieci

poniedziałek, 04 września 2017 15:18

Około 140  plecaków z wyprawką szkolną rozdała Caritas Diecezji Kieleckiej. Dary w ramach ogólnopolskiej akcji Tornister Pełen Uśmiechów trafiły do dzieci z diecezji kieleckiej, które  wychowują się w rodzinach w trudnej sytuacji materialnej. Tornistry z przyborami otrzymały także dzieci wypoczywające na koloniach w Kaczynie.

Wyprawka dla dzieci w potrzebie

środa, 30 sierpnia 2017 12:10

Około 130 plecaków z wyprawką szkolną rozdała Caritas Diecezji Kieleckiej. Dary w ramach ogólnopolskiej akcji Tornister Pełen Uśmiechów trafiły do dzieci wychowujących się w rodzinach w trudnej sytuacji materialnej.

Strona 1 z 12

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna