Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Stypendyści na UJK

wtorek, 24 lipca 2018 14:38

Podopieczni Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” przebywający na letnim obozie w Kielcach odwiedzili dziś Uniwersytet Jana Kochanowskiego. Uczelnia zorganizowała dla młodych ludzi szereg różnorodnych zajęć dydaktycznych.

Stypendyści odwiedzili kieleckie parafie

niedziela, 22 lipca 2018 20:12

800 stypendystów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” przebywających w Kielcach odwiedziło dziś parafie naszego miasta. Była to okazja do spotkania z podopiecznymi instytucji.

Uroczysta Msza Święta w kieleckiej Katedrze zainaugurowała obóz stypendystów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” w Kielcach. Przed młodymi ludźmi moc atrakcji przygotowanych przez organizatorów pobytu.

Stypendyści w Kielcach

wtorek, 10 lipca 2018 13:40

19 lipca blisko 800 stypendystów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” przyjedzie do Kielc na obóz zorganizowany pod hasłem „Kielce – miasto na skale”.

O Papieżu nie wystarczy tylko mówić

niedziela, 09 października 2016 12:06

„Bądźcie świadkami miłosierdzia” – takie hasło towarzyszyło tegorocznym obchodom XVI Dnia Papieskiego, który przeżywaliśmy w niedzielę w Kościele katolickim. W diecezji kieleckiej główne obchody skupiły się wokół Kościoła Akademickiego św. Jana Pawła II.

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna