Dąbrowa 750x200

Na antenie: Lato od rana
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: przewodnik

Na antenie: Lato od rana
online button
online button

Przed nami największa w Polsce impreza turystyczno – religijna.  23 września już po raz 18. odbędzie się Świętokrzyski Rajd Pielgrzymkowy na Święty Krzyż. W tym roku organizatorzy przygotowali 15 różnych tras.

Pomnik upamiętni znanego regionalistę

czwartek, 06 października 2016 16:15

Opowiadał o Kielecczyźnie, organizował wyprawy ze szczególną troską o niepełnosprawnych, kształcił przyszłych przewodników po regionie. Teraz przyjaciele chcą upamiętnić sławnego regionalistę. Na Kadzielni stanie nietypowy pomnik, który wspominać będzie Jerzego Kapuścińskiego.

Spacer z przewodnikiem

niedziela, 07 sierpnia 2016 15:41

Niedzielny (07.08) spacer po mieście z przewodnikiem PTTK pod hasłem „Spacer kieleckimi rezerwatami” – to opcja, z jakiej mogą skorzystać mieszańcy regionu świętokrzyskiego. Jednodniowa wycieczka krajoznawcza rozpocznie się o godzinie 10, zbiórka w biurze PTTK przy ulicy Sienkiewicza. 

Działająca w Kielcach Loża Jerzych chce upamiętnić postać Jerzego Kapuścińskiego. Był on znawcą regionu, słynnym przewodnikiem turystycznym i miłośnikiem ziemi świętokrzyskiej. Na Kadzielni ma powstać pomnik dedykowany regionaliście.

Tradycyjnie w sobotę (02.04) świętokrzyscy przewodnicy spotkają się przed tablicą epitafijną na kieleckim cmentarzu komunalnym. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17 i zorganizowane jest w związku z jedenastą rocznicą śmierci świętego Jana Pawła II.

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna