Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Szklany Dom

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Koncert pieśni romantycznych

piątek, 26 października 2018 00:42

Pieśni okresu polskiego romantyzmu będzie można usłyszeć podczas koncertu, który odbędzie się 26 października w Centrum Edukacji i Kultury "Szklany Dom" w Ciekotach. Przed publicznością wystąpi znana śpiewaczka Renata Drozd.

"Lato w teatrze" po raz szósty

piątek, 06 lipca 2018 15:28

Już po raz szósty w Teatrze Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach odbywały się warsztaty pt. "Lato w teatrze". Uczestnicy projektu zaprezentują się przed publicznością w poniedziałek i wtorek podczas pokazów finałowych na scenie w Teatrze i w Szklanym Domu w Ciekotach.

Przez pięć fotografowali obiekty w Kielcach, które dodawały barw szarej rzeczywistości PRLu. „Kwiatki w betonie” - takie hasło przyświecało akcji, za którą stoją pasjonaci sztuki w przestrzeni publicznej. Jej celem było udokumentowanie tego, co znika z naszego otoczenia. W sobotę 7 października w Centrum Edukacyjnym Szklany Dom w Ciekotach odbędzie się podsumowanie plenerów fotograficznych.

Czytamy Żeromskiego

środa, 10 maja 2017 15:40

Świętokrzyskie czyta Żeromskiego. Z inicjatywy Samorządu wojewódzkiego, Centrum Edukacyjnego Szklany Dom i podstawówki w Mąchocicach Scholasterii rozpoczyna się kolejna akcja promująca czytelnictwo i dziedzictwo regionu. Tym razem głównymi bohaterami projektu będzie Stefan Żeromski i jego utwory. Inauguracja tegorocznego projektu odbędzie się w Szklanym Domu w Ciekotach.

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna