online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: profilaktyka
online button
online button

Cytobus ŚCO w Gminie Dwikozy

wtorek, 19 czerwca 2018 12:21

Już jutro, czyli 20 czerwca Świętokrzyskie Centrum Onkologii zaprasza mieszkanki gminy Dwikozy na bezpłatne spotkanie edukacyjne dotyczące profilaktyki raka szyjki macicy i bezpłatne badania cytologiczne. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 w Urzędzie Gminy w Dwikozach, ul. Spółdzielcza 15.

Przebadaj się w Światowy Dzień Zdrowia

czwartek, 05 kwietnia 2018 07:53

6 kwietnia, z okazji Światowego Dnia Zdrowia na parkingu przed Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego stanie cytobus Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Wszystko po to, by panie mogły skorzystać z darmowej cytologii.

Cytobus, czyli mobilny gabinet ginekologiczny rusza w trasę po świętokrzyskich gminach. Dziś zatrzyma się przed Urzędem Gminy w Brodach. Będzie tu dyżurował do godz. 14.

Ruszyła akcja pt. „Rak to Twój biznes. Firmy przeciw nowotworom” organizowana przez Stowarzyszenie PROREW wraz z partnerami w ramach projektów „Jestem kobietą więc idę. Mammografia”  i „Jestem kobietą, więc idę. Cytologia”.

Liczba amatorów substancji odurzających w Świętokrzyskiem spada czy maleje? Jak walczyć z uzależnieniami od niebezpiecznych środków? Między innymi na takie pytania odpowiadali sobie uczestnicy kieleckiej konferencji na temat przeciwdziałania narkomanii. Na spotkaniu pojawili się specjaliści z regionu i ze stolicy. To o czym mówili nie wzbudzało optymizmu.

Dzień Profilaktyki w Galerii Echo

piątek, 13 października 2017 10:01

Październik to miesiąc walki z rakiem piersi. Z tej okazji w całej Polsce a także w województwie świętokrzyskim prowadzonych jest szereg akcji mających na celu zachęcenie kobiet do systematycznych badań profilaktycznych. Najbliższe wydarzenie odbędzie się 14 października w Galerii Echo w Kielcach.

Strona 1 z 4

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna