Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Kielecki Teatr Tańca

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Kielecki Teatr Tańca zaprasza na spektakle "Drewniany Książę" i "Cudowny Mandaryn". Odbędą się one 23 marca o godzinie 18 na Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury. Choreografię do obu spektakli stworzyli Elżbieta i Grzegorz Pańtak.

Kielecki Teatr Tańca zaprasza na spektakle "Zobacz Jazz. Golden Ages" w choreografii Jeana Charlesa Zambo /JoYsS/ i  "Carme(n) love" w choreografii Małgorzaty Ziółkowskiej. Będzie je można zobaczyć 22 lutego na Dużej Scenie KTT.

Warsztaty w Kieleckim Teatrze Tańca

czwartek, 31 stycznia 2019 15:47

Kielecki Teatr Tańca zaprasza na trzydniowe warsztaty taneczne. Zajęcia będą odbywać się od 22 do 24 lutego.

Walentynkowy wieczór w KTT

czwartek, 14 lutego 2019 11:51

"Tango Milonga" - pod takim tytułem w walentynkowy wieczór odbędzie się spotkanie w Kieleckim Teatrze Tańca, podczas którego uczestnicy będą się uczyć tańczyć tango.

Opera Chińska Yue w KTT

niedziela, 20 stycznia 2019 17:00

Śpiew operowy, taniec i muzyka grana na żywo - tak będzie wyglądać niezwykłe widowisko Chińskiej Opery Yue, podczas którego zaprezentowana zostanie bogata kultura dalekiego wschodu. Wydarzenie odbędzie w najbliższy piątek o godzinie 18 na Dużej Scenie Kieleckiego Teatru Tańca.

Sceniczna gala dyplomowa KTT

sobota, 26 stycznia 2019 11:59

Kielecki Teatr Tańca zaprasza na pokaz dyplomowy Instruktorskiego Kursu z Dziedziny Tańca Jazzowego, który odbędzie się 26 stycznia o godzinie 18 na Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury. Podczas wydarzenia zaprezentowanych zostanie 18 dyplomowych form choreograficznych przygotowanych przez studentów.

Strona 1 z 7

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna