Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: biskup Jan Piotrowski

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


W Nowym Roku gościem Radia eM Kielce był Biskup Kielecki Jan Piotrowski. Rozmawialiśmy o zbliżających się Światowych Dniach Młodzieży w Panamie oraz o potrzebie modlitwy i wsparcia dla misji i misjonarzy.

W ŚDM w Panamie będzie uczestniczyć również młodzież z diecezji kieleckiej. Obecny będzie tam także ks. biskup Jan Piotrowski.

Mszą świętą w kościele akademickim św. Jana Pawła II kielecki Klub Inteligencji Katolickiej zainaugurował kolejny rok spotkań. Eucharystii przewodniczył biskup ordynariusz Jan Piotrowski, który w wygłoszonej homilii zwrócił uwagę, że Pan Bóg ma prawo określać jakość życia ludzkiego, jego wymogi i swoje oczekiwania.

Różaniec - modlitwa za rodziny i kapłanów

wtorek, 02 października 2018 15:13

Biskup Kielecki Jan Piotrowski zaprasza do modlitwy różańcowej w intencji rodzin i kapłanów. - W październiku Kościół katolicki szczególnie zaprasza do modlitwy różańcowej. Jest to modlitwa na wskroś ewangeliczna, która odsyła nas do rozważania wielu wydarzeń z życia Matki Bożej i Pana Jezusa - mówił w Radiu eM Kielce ks. biskup Jan Piotrowski.

Kielce pomagają. Wizyta biskupa z Syrii

piątek, 07 września 2018 19:01

Cały czas trwa akcja „Kielce dla Syrii”, w ramach której mieszkańcy naszego miasta niosą pomoc krajowi zrujnowanemu przez wojnę. W piątek, stolicę województwa świętokrzyskiego odwiedził biskup Antoine Chbeir, biskup Latakii.

W pierwszy piątek miesiąca oddajemy cześć Boskiemu Sercu Pana Jezusa i w sposób szczególny pamiętamy o misjach.

5 września wspominamy świętą Matkę Teresę z Kalkuty. Jest ona patronką kieleckiego hospicjum, które odwiedził ks. biskup Jan Piotrowski, biskup kielecki.

Strona 1 z 8

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna