Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: biskup kielecki

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Różaniec - modlitwa za rodziny i kapłanów

wtorek, 02 października 2018 15:13

Biskup Kielecki Jan Piotrowski zaprasza do modlitwy różańcowej w intencji rodzin i kapłanów. - W październiku Kościół katolicki szczególnie zaprasza do modlitwy różańcowej. Jest to modlitwa na wskroś ewangeliczna, która odsyła nas do rozważania wielu wydarzeń z życia Matki Bożej i Pana Jezusa - mówił w Radiu eM Kielce ks. biskup Jan Piotrowski.

Wszyscy jesteśmy powołani, żeby być niepowtarzalnymi świadkami Chrystusa. Nawet jeśli człowiek jest grzeszny i zraniony, to Bóg go kocha i wskazuje mu miejsce odpoczynku - mówił biskup Jan Piotrowski do pątników uczestniczących w 37. Kieleckiej Pielgrzymce na Jasną Górę. Msza święta odbyła się w Bazylice Katedralnej w Kielcach.

 

Już po raz osiemnasty ulicami Kielc przeszła Droga Krzyżowa nazwana Świętokrzyskim Misterium Męki Pańskiej. W nabożeństwie wzięło udział kilkaset wiernych.

Droga Krzyżowa ulicami Kielc i Masłowa

piątek, 23 marca 2018 11:20

Przed nami Droga Krzyżowa na Karczówkę. Jest to najstarsza w Kielcach Droga Krzyżowa ulicami miasta. Pątnicy ruszą również z kościoła w Masłowie pod pomnik św. Jana Pawła II.

W niedzielę – 26 listopada we wszystkich Kościołach i kaplicach w Polsce miało miejsce uroczyste odnowienie Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.  Uroczystości w Bazylice Katedralnej w Kielcach przewodniczył ks. biskup Jan Piotrowski.

 

Pogrzeb śp. ks. bpa Ryczana - Msza święta żałobna

poniedziałek, 18 września 2017 19:11
Strona 1 z 5

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna