Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: nagrody

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Dwie aktorki "Kubusia" z nagrodami

środa, 20 marca 2019 21:43

Anna Domalewska, aktorka Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach otrzymała Nagrodę Polunimy dla najbardziej obiecującego aktora-lalkarza młodego pokolenia w 2018 roku za rolę Wandy w spektaklu „Gniazdo” Marii Wojtyszko w reżyserii Roberta Drobniucha. Jury, które przyznawało wyróżnienie, doceniło jej „wyrazisty temperament sceniczny”.

Pracownicy kieleckiego Teatru otrzymali nagrody

poniedziałek, 07 stycznia 2019 14:22

Siedmioro pracowników Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach otrzymało odznaczenia państwowe za zasługi dla kultury polskiej. Nagrody wręczyły wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek i wiceminister sportu i turystyki Anna Krupka podczas niedzielnego wieczoru po jubileuszowej premierze „Widnokręgu" Wiesława Myśliwskiego w adaptacji Radosława Paczochy i reżyserii Michała Kotańskiego.

Pracownicy socjalni otrzymali nagrody

środa, 21 listopada 2018 13:55

Joanna Potrzeszcz, Elżbieta Borkowska i Alicja Zawadzka to pracownice pomocy społecznej z regionu świętokrzyskiego, które zostały uhonorowane przez wojewodę świętokrzyskiego Agatę Wojtyszek za skuteczną i twórczą pracę na rzecz potrzebujących. Panie otrzymały statuetki podczas uroczystej gali, która odbyła się w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Kielcach.

Nagrody dla uczestników Gry Miejskiej

niedziela, 11 listopada 2018 22:34

Kilkanaście osób otrzymało nagrody za najlepsze wyniki w Grze Miejskiej zorganizowanej z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W wydarzeniu wzięło udział ponad 180 grup.

Feniksy dla Jedności

niedziela, 15 kwietnia 2018 13:45

Kieleckie Wydawnictwo Jedność znalazło się w gronie laureatów Mały Feniks 2018. Nagroda ta przyznawana jest przez Zarząd Stowarzyszenia Wydawców Katolickich osobom i instytucjom szczególnie zasłużonym na polu promocji książek o tematyce religijnej w mediach. Uroczyste wręczenie tej nagrody oraz pozostałych wyróżnień odbyło się w Bazylice katedralnej św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika w Warszawie.

Prestiżowe nominacje dla Korony i PGE VIVE

poniedziałek, 29 stycznia 2018 13:28

Dwa kieleckie kluby - Korona i PGE VIVE otrzymały nominacje do prestiżowych Nagród Biznesu Sportowego.

Strona 1 z 3

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna