ZAKŁADY

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Sandra Drabik

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Turczynka za mocna dla Sandry Drabik

piątek, 08 czerwca 2018 19:38

Sandra Drabik z Soma Kick-Boxing Kielce w pierwszej rundzie pożegnała się z Mistrzostw Europy kobiet w boksie w Sofii. Walcząca w kategorii 51 kg, 29-latka przegrała jednogłośnie na punkty z Buse Cakıroglu z Turcji.

Sandra Drabik powalczy o Tokio

sobota, 28 kwietnia 2018 14:23

W połowie grudnia najlepsza kielecka pięściarka - Sandra Drabik zdecydowała się wrócić do swojej macierzystej dyscypliny, kick-boxingu. 30-latka w marcu sięgnęła po złoto mistrzostw kraju w K1. Jak donosi portal polskiboks.pl, po tym sukcesie zawodniczka usiadła do rozmów z Polskim Związkiem Bokserskim w sprawie kontynuowania pięściarskiej kariery. Strony osiągnęły porozumienie i Drabik w najbliższych miesiącach powalczy o przepustkę na Igrzyska Olimpijskie w Tokio, które odbędą się w 2020 roku.

Zawodniczka Klubu Soma Gym Kick Boxing Kielce Sandra Drabik zrezygnowała z występów w boksie. Najlepsza w ostatnich latach kielecka pięściarka postanowiła wrócić do kick-boxingu, a więc dyscypliny, od której rozpoczynała swoją sportową karierę.

Udany powrót Sandry Drabik

niedziela, 29 października 2017 15:23

Po siedmiomiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją na ring wróciła Sandra Drabik - bokserka Soma Gym Kielce. 29-latka wygrała swoją walkę podczas towarzyskiego meczu Polska - Włochy w Wałczu.

Polski Związek Bokserski przeprowadzi własne postępowanie w sprawie skandalu do, którego doszło w Grudziądzu podczas 17. Mistrzostw Polski Seniorek w Boksie. Przypomnijmy, Sandra Drabik z Kick Boxing Soma Gym Kielce w sobotę w półfinale imprezy w olimpijskiej kategorii  51 kg pokonała 4:1 Ewelinę Wicherską z PKB Poznań. Jej rywalka nie mogła pogodzić się z porażką i początkowo po walce swoją frustrację wylała w wielu niecenzuralnych słowach w stosunku do kieleckiej pięściarki, a już po pojedynku w hotelu razem z jej koleżanką napadła na Sandrę Drabik - doprowadzając do uszkodzenia ciała, które wykluczyło 28 - latkę z udziału w niedzielnym finale.  Kielczanka doznała urazu stawu łokciowego. Sprawą zajęła się policja.

Do wielkiego skandalu doszło podczas 17. Mistrzostw Polski Seniorek w Boksie. Sandra Drabik z Kick Boxing Soma Gym Kielce w sobotę w półfinale imprezy w olimpijskiej kategorii  51 kg pokonała 4:1 Ewelinę Wicherską z PKB Poznań. Jej rywalka nie mogła pogodzić się z porażką i początkowo po walce swoją frustrację wylała w wielu niecenzuralnych słowach w stosunku do kieleckiej pięściarki, a już po pojedynku w hotelu razem z jej koleżanką napadła na Sandrę Drabik - doprowadzając do uszkodzenia ciała, które wykluczyło 28 - latkę z udziału w niedzielnym finale. 

Strona 1 z 5

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna