Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Lotnisko

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Aeroklub Kielecki przyjął zadanie zarządzanie lotniskiem w Masłowie, ale na wykorzystanie nieruchomości do własnych celów organizacja nie podpisała umów. Radni sejmiku sygnalizują, że samorząd województwa, który jest właścicielem nieruchomości, powinien pobierać opłaty za zajmowanie obiektów, w których wykonywana jest działalność statutowa stowarzyszenia.

Anna Krupka: Zabiegamy o port lotniczy w Obicach

poniedziałek, 21 listopada 2016 09:59

Starania o ulokowanie centralnego portu lotniczego w Obicach, rozszerzenie Starachowickiej Strefy Ekonomicznej o Staszów, czy wspieranie lokalnego przemysłu – takie przedsięwzięcia na rzecz regionu realizują świętokrzyscy posłowie Prawa i Sprawiedliwości. Więcej w audycji Prawdę Mówiąc, której gościem była posłanka Anna Krupka z PiS.

W sprawach regionu jednym głosem

poniedziałek, 26 września 2016 11:29

- Dołożymy wszelkich starań, aby Centralny Port Lotniczy powstał w Obicach koło Kielc. W sprawach regionu parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości muszą mówić jednym głosem – powiedział w Radiu eM Kielce poseł PiS Bogdan Latosiński.

Piknik lotniczy

poniedziałek, 20 czerwca 2016 00:48

- Propozycję lokalizacji Centralnego Portu Lotniczego w Obicach musimy potraktować bardzo poważnie – mówił po spotkaniu z prezydentem Kielc Wojciechem Lubawski, wiceminister ds. Infrastruktury i Budownictwa, Jerzy Szmit. 

Krajowy port lotniczy w Obicach?

wtorek, 31 maja 2016 09:47

Jakie są szanse na powstanie krajowego portu lotniczego w Obicach? – Za czasów rządów Prawa i Sprawiedliwości, dziewięć lat temu padła propozycja dotycząca budowy portu centralnego pomiędzy Warszawą i Łodzią. Wskazane zostały wtedy Kielce. Według naszej oceny nadal to jest najlepsze miejsce. Prowadzę w tym kierunku rozmowy. Szkoda, że jestem osamotniony bo myślę, że byłby to olbrzymia szansa dla województwa - mówi prezydent Kielc Wojciech Lubawski.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna