Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Teatr im Stefana Żeromskiego

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


W środę Międzynarodowy Dzień Teatru

poniedziałek, 25 marca 2019 13:42

Z okazji obchodzonego w najbliższą środę Międzynarodowego Dnia Teatru kielecki Teatr im. Stefana Żeromskiego zaprasza na spektakl „Pinokio" Carlo Collodiego w reżyserii Bartłomieja Wyszomirskiego.

Spotkanie z Zytą Trych w Teatrze

środa, 20 marca 2019 10:19

Zyta Trych kielecka poetka i prezes Towarzystwa Sztuk Pięknych w Kielcach będzie gościem spotkania, które odbędzie się dziś w Teatrze imienia Stefana Żeromskiego w Kielcach.

Wiosenne promocje w Teatrze

środa, 20 marca 2019 10:06

Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach zaprasza na sztukę "≈[prawie równo]" w reżyserii Uny Thorleifsdottir. Widzowie mogą skorzystać z licznych wiosennych promocji i zakupu biletów z bonusami.

Kino Fenomen i Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach zapraszają na pokazy filmów islandzkich, które będą odbywać się od 15 do 18 marca czyli podczas weekendu premierowego "≈[prawie równo]".

W związku z ogłoszeniem żałoby narodowej po śmierci Jana Olszewskiego Teatr im. Stefana Żeromskiego i Filharmonia Świętokrzyska w Kielcach odwołują spektakle i koncert zaplanowane na 15 i 16 lutego.

175 tysięcy złotych na organizację II Kieleckiego Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego otrzymał Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. Dotacja została przyznana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Teatr i Taniec".

Strona 1 z 27

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna