Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Effector Kielce

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Kielecka drużyna siatkówki rozpoczęła treningi do nowego sezonu PlusLigi. Tym razem to nie skład stoi pod znakiem zapytania, a nazwa nowego sponsora tytularnego, które w klubie nadal nie ma.

Dariusz Daszkiewicz, były trener siatkarzy Effectora Kielce został nowym szkoleniowcem męskiej reprezentacji Polski do lat 23. Młodzi „Biało-czerwoni” w sierpniu wezmą udział w mistrzostwach świata w Egipcie.

Effector Kielce zmieni nazwę?

poniedziałek, 29 maja 2017 12:21

Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej prezes klubu Jacek Sęk odniósł się do wypowiedzi prezesa Effectora Leszka Cieska dotyczącej ewentualnego wycofania się przedsiębiorstwa z finansowania Effectora Kielce. - Byt drużyny nie jest zagrożony. Rozmowy z nowymi partnerami biznesowymi prowadzone są bez względu na to czy Effector pozostanie z naszym klubem czy nie - mówi Sęk.

Komenda opuszcza Effectora

poniedziałek, 24 kwietnia 2017 14:46

Marcin Komenda nie zagra już dla Effectora Kielce. Utalentowany rozgrywający przez kolejne dwa sezony będzie bronił barw GKS-u Katowice. 

Rozgrywający Effectora Kielce - Marcin Komenda znalazł się w składzie reprezentacji Polski w siatkówce na Ligę Światową 2017. 21-latek w najbliższych tygodniach prawdopodobnie stanie przed szansą debiutu w seniorskiej drużynie „Biało-czerwonych”.

Efektowny Effector na koniec sezonu

czwartek, 13 kwietnia 2017 20:30

Siatkarze Effectora Kielce w pięknym stylu zakończyli sezon 2016/2017. Kielczanie wygrali z BBTS-em Bielsko-Biała 3:0 i zajęli ostatecznie 13. miejsce w tabeli PlusLigi.

Strona 1 z 39

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna