Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Muzeum Narodowe w Kielcach

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Dorobek blisko 60 artystów z regionu świętokrzyskiego będzie można zobaczyć odwiedzając wystawę "Od sacrum do profanum. Rzeźba i malarstwo w sztuce ludowej". Wernisaż odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 18 w Muzeum Dialogu Kultur.

Szkła secesyjne z hut czeskich

niedziela, 02 grudnia 2018 09:54

Szkłom secesyjnym, wytwarzanym w hutach czeskich będzie poświęcone kolejne spotkanie z cyklu "Niedziela w Muzeum", które odbędzie się w południe w najbliższą niedzielę w Dawnym Pałacu Biskupów Krakowskich.

Patriotyczne spotkanie z himalaistami

sobota, 17 listopada 2018 11:42

Uczestnicy wielu wypraw w najwyższe góry świata Rafał Fronia i Piotr Tomala będą gośćmi spotkania, które odbędzie się 17 listopada w dawnym Pałacu Biskupów Krakowskich w Kielcach. Himalaiści opowiedzą o niecodziennych wyzwaniach i biało-czerwonym proporcu, który towarzyszył im podczas wyprawy zakończonej zdobyciem Nanda Devi East 2 lipca 1939 roku.

"Polski" portret Karola Edwarda Stuarta

niedziela, 04 listopada 2018 12:45

"Tożsamość wątpliwa: "polski" portret Karola Edwarda Stuarta" - pod takim tytułem w najbliższą niedzielę w dawnym Pałacu Biskupów Krakowskich w Kielcach odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu "Niedziela w Muzeum".

 

Warsztaty modelarskie w WDK

sobota, 27 października 2018 11:35

Muzeum Narodowe Kielce zaprasza w najbliższą sobotę do Wojewódzkiego Domu Kultury na warsztaty modelarskie. Zajęcia zostaną przeprowadzone w ramach Europejskich Dni Kreatywnej i Aktywnej Edukacji 2018.

 

Wykład o kanclerzu Wielopolskim

sobota, 01 września 2018 14:08

Kanclerzowi Janowi Wielopolskiemu i jego najbliższej rodzinie będzie poświęcone spotkanie, które odbędzie się w niedzielę, 2 września, w Pałacu Biskupów Krakowskich w Kielcach. Wydarzenie zostanie zorganizowane w ramach cyklu "Niedziela w muzeum".

 

Strona 1 z 17

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna