Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

SPORT

Więckowska na stałe w Perle Lublin

sobota, 04 kwietnia 2020 19:12 / Autor: Damian Wysocki
fot. Perła Lublin
Damian Wysocki

Dominika Więckowska, która w ostatnich miesiącach była wypożyczona z Korony Handball do Perły Lublin, podjęła decyzję w sprawie swojej przyszłości. 22-letnia rozgrywająca dalej będzie bronić barw mistrza Polski, z którym związała się dwuletnim kontraktem.

Dominika Więckowska dołożyła swoją cegiełkę do ostatniego triumfu drużyny prowadzonej przez Roberta Lisa. W PGNiG Superlidze zdążyła zagrać w 10 meczach, w których zdobyła 32 bramki. Do tego z niezłej strony pokazała się w rozgrywkach Pucharu EHF, gdzie w 6 spotkaniach zaliczyła 22 gole. Jej kontrakt z Koroną Handball wygasł po sezonie, dlatego nic nie stało na przeszkodzie, aby zawarła umowę z Perłą.

Jestem szczęśliwa z powodu podpisania kontraktu. Dziękuję całemu zespołowi oraz kibicom, bo to dzięki nim od początku pobytu w Lublinie czułam się bardzo dobrze i miało to wpływ na kontynuowanie mojej gry w MKS. Już teraz czuję dużą dawkę motywacji do jeszcze cięższej pracy, aby w przyszłym sezonie pomagać drużynie na parkiecie, a na koniec, już wspólnie, świętować kolejne sukcesy – mówi Dominika Więckowska, cytowana przez oficjalną stronę internetową Perły.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO