Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

SPORT

W poniedziałek prezydent Wenta spotka się z trenerem Bartoszkiem

środa, 29 lipca 2020 10:18 / Autor: Damian Wysocki
Damian Wysocki

W najbliższy poniedziałek dojdzie do spotkania prezydenta Kielc Bogdana Wenty z Maciejem Bartoszkiem, trenerem piłkarskiej Korony.

Jak już informowaliśmy, "żółto-czerwony" klub niebawem może ponownie trafić w ręce miasta. Wszystko wyjaśni się w najbliższych dniach, o czym więcej pisaliśmy TUTAJ.

"W poniedziałek dojdzie do spotkania Bogdana Wenty z Maciejem Bartoszkiem. Bo w przypadku walki o klub i jego grę w I lidze, kluczowe jest sportowe przygotowanie drużyny. W tym – najważniejsze w ocenie prezydenta – umiejętne wykorzystanie potencjału młodych zawodników",  napisał na swoim Twitterze Tomasz Porębski, rzecznik prasowy prezydenta Kielc.

"Na ile znam obu Panów, będzie to bardzo treściwa, mocno merytoryczna i konkretna rozmowa o sporcie. Inicjatywa spotkania ze strony PBW, ale trener Batrtoszek przystał na nią od razu. I bardzo dobrze. Widzę to doskonale, jak obu zależy na dobru tego klubu" dodał Porębski w kolejnym wpisie.

Aktualna umowa Macieja Bartoszka przestanie obowiązywać 31 lipca, ale szkoleniowiec zadeklarował chęć dalszej współpracy, nawet jeśli na ewentualne sfinalizowanie formalności musiałby poczekać kilka dni.

– Jeżeli będzie wizja zbudowania solidnego fundamentu i konkretny projekt "Nowej Korony", to kilka dni w jedną i drugą stronę nikogo nie zbawi – podkreśla 43-letni szkoleniowiec.

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO