Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Twórca Korona TV odchodzi z klubu

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

SPORT KIELCE

Twórca Korona TV odchodzi z klubu

Kielce / 18 czerwca 2019 / Tekst
fot. Patryk Ptak fot. Patryk Ptak Fot. Patryk Ptak

Michał Siejak, twórca popularnego kanału KoronaTV odchodzi z Korony Kielce. Umowa łącząca go z klubem została rozwiązana.

"3 czerwca 2019 r. Zarząd Klubu Korona Kielce wypowiedział mi z miesięcznym okresem wypowiedzenia umowę o współpracę w zakresie tworzenia materiałów wideo dla Klubu. W związku z powyższym, gdy okres wypowiedzenia minie, nie będę już przygotowywać żadnych materiałów wideo, ani żadnych innych materiałów dla Klubu Korona. Moja współpraca z Klubem zakończyła się - mimo że po mojej stronie była wola dalszej współpracy, gdyż piłka nożna, a w szczególności „Złocisto – Krwiści” są moją życiową pasją i zajmują trwałe miejsce w moim życiu. Wiem, że mimo zaistniałych okoliczności zawsze będę ich wiernym kibicem, a moje serce pozostanie żółto-czerwone",  napisał Michał Siejak w oświadczeniu, które opublikował na swoich kontach na Facebooku i Twitterze.

Spółka Korona S.A. nałożyła na twórcę klubowej telewizji klauzulę zakazującą udzielania jakichkolwiek informacji dotyczących współpracy z klubem.

Michał Siejak w Koronie pracował do 2011 roku, kiedy to założył oficjalną telewizję klubową – KoronaTV. Przez wielu uważana była ona za najlepszą w Polsce. Popularny "Siejo" w ostatnich sezonach wyznaczał trendy, na których wzorowały się inne ekstraklasowe drużyny.

Michał Siejak jest drugą zasłużoną osobą dla Korony, która została zwolniona w ostatnim czasie. Przypomnijmy, na początku kwietnia kielecki klub rozstał się z Pawłem Jańczykiem, który przez wiele sezonów pełnił funkcję rzecznika prasowego oraz spikera. 1 lipca nowym rzecznikiem Korony zostanie Rafał Kielczyk, który w ostatnich tygodniach pełnił funkcję tłumacza Gino Lettieriego.

ZOSTAW KOMENTARZ