Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Syncerz na dłużej w Koronie Handball

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

Syncerz na dłużej w Koronie Handball

Kielce / 11 lutego 2019 / Tekst
fot. Paweł Jańczyk fot. Paweł Jańczyk

Korona Handball przedłużyła kontrakt z Honoratą Syncerz. Nowa umowa rozgrywającej obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

Syncerz jest liderką kieleckiego zespołu. 25-latka w 15 spotkaniach PGNiG Superligi zdobyła już 115 bramek i przewodzi klasyfikacji najskuteczniejszych. Swoją dobrą postawą zapracowała na pierwsze powołanie do seniorskiej reprezentacji Polski.

– To kluczowa decyzja. Z Honoratą rozmawialiśmy już od jakiegoś czasu. Na szczęście udało nam się dojść do porozumienia. Sama zawodniczka chciała zostać w Kielcach, my też byliśmy mocno zdeterminowani. „Hono” stała się liderką naszego zespołu, jest kielczanką, przoduje w klasyfikacji strzelczyń. Brak takiej decyzji z naszej strony byłby wielką nieroztropnością – wyjaśnia wiceprezes kieleckiego klubu, Krzysztof Demko.

Kielecki klub podjął również dwie inne decyzje kadrowe. Do końca sezonu na wypożyczenie do pierwszoligowego JKS-u Jarosław powędrowała Aleksandra Janczyk. O kolejne dwanaście miesięcy swoją umowę z kieleckim klubem przedłużyła Marta Chodakowska. Młoda bramkarka leczy poważną kontuzję kolana, do gry wróci najprawdopodobniej dopiero na początku 2020 roku. Jej obecny kontrakt obowiązuje do 2022 roku,

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOK



SŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna