Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

SPORT

Sobota ze sportem. Korona Handball rozpocznie mecz przed południem  

piątek, 29 listopada 2019 00:54 / Autor: Damian Wysocki
Damian Wysocki

Po dwutygodniowej przerwie reprezentacyjnej do gry wracają szczypiornistki Korony Handball. W spotkaniu 9. kolejki I ligi, kielczanki zmierzą się przed własną publicznością z AZS-em AWF-em Handball-28 Wrocław. Drużyna z Dolnego Śląska zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli. 

– Podobnie jak w poprzednich spotkaniach, nie wiemy zbyt wiele o naszych rywalkach. Jesteśmy już przyzwyczajone do tego, że nie mamy możliwości przeprowadzenia żadnej analizy wideo. Wiemy jednak, że w takich meczach najważniejsze jest zachowanie stuprocentowej koncentracji – wyjaśnia Wiktoria Gliwińska, skrzydłowa Korony Handball, która wraca do gry po przerwie spowodowanej urazem kostki.

Na powrót na parkiet musi jeszcze poczekać Honorata Czekala, która ma problem z barkiem. 21-latka w środę przeszła badanie rezonansem magnetycznym. Za kilka dni okaże się, czy będzie musiała poddać się operacji. Dodatkowo w dalszej części sezonu Korona Handball będzie musiała radzić sobie bez Dominiki Więckowskiej, która została wypożyczona do Perły Lublin.

Sobotni mecz w hali przy ulicy Krakowskiej rozpocznie się o godz. 11.30.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO