Na antenie: Lato wszędzie!
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Przygotowania do mistrzostw wkroczyły w decydującą fazę

Na antenie: Lato wszędzie!
online button
online button

SPORT KIELCE

Przygotowania do mistrzostw wkroczyły w decydującą fazę

Kielce / 11 lipca 2018 / Tekst

Niespełna miesiąc pozostał do rozpoczęcia młodzieżowych mistrzostw świata w piłce ręcznej kobiet do lat 18 w Kielcach. Miasto weszło w decydującą fazę przygotowań do rozpoczęcia turnieju, w którym wystartują najlepsze dwadzieścia cztery reprezentacje globu.

- Wchodzimy w gorący okres. Od dłuższego czasu prowadziliśmy działania promocyjne za pośrednictwem mediów społecznościowych. Obecnie jesteśmy w trakcie promocji wizualnej turnieju. Na ulicach pojawiły się bilbordy informujące o tym wydarzeniu, do tego dochodzą inne plakaty czy banery.  Chcemy zainteresować mieszkańców naszego miasta, ale nie tylko ich, tym turniejem. Cały czas dopinamy działania logistyczne, aby organizacja mistrzostw przebiegła jak najlepiej. Do tego od poniedziałku prowadzimy rozmowy rekrutacyjne z wolontariuszami. Zgłosiło się 150 osób i z tego grona wyłonimy tych, którzy będą pomagać przy turnieju - wyjaśniała Katarzyna Telka, kierownik Referatu Sportu i Turystyki Urzędu Miasta w Kielcach.

Młodzieżowe mistrzostwa w stolicy Świętokrzyskiego potrwają od 7 do 19 sierpnia. Mecze turnieju rozgrywane będą w Hali Legionów oraz hali Politechniki Świętokrzyskiej. Polska w fazie grupowej zmierzy się z Brazylią, Niemcami, Rumunią, Słowacją i Angolą. Wstęp na trybuny będzie darmowy. 

wypowiedź: ITV Kielce 

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna