Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Plan przygotowań PGE VIVE. Kielczanie wystąpią w dwóch turniejach towarzyskich

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

Plan przygotowań PGE VIVE. Kielczanie wystąpią w dwóch turniejach towarzyskich

12 czerwca 2018 / Tekst

Poznaliśmy plan przygotowań PGE VIVE do sezonu 2018/2019. Kielczanie treningi wznowią 30 lipca. Zawodnicy Tałanta Dujszebajewa rozegrają dwa turnieje towarzyskie: w Kaliszu i Zaporożu.  

- Przygotowania rozpoczną się w poniedziałek, 30 lipca. Drużyna tradycyjnie rano przejdzie badania, po południu spotka się na pierwszych zajęciach w hali. Zespół do 12 sierpnia będzie pracował na miejscu. Później wyjedzie na krótkie zgrupowanie do Kalisza, gdzie w dniach 17-19 rozegra turniej „Szczypiorno Cup”. W kolejnym tygodniu czeka nas wyjazd na towarzyskie zmagania do Zaporoża, które potrwają od 24 do 26 sierpnia. System rozgrywek oraz terminarz Superligi na nowy sezon nie jest jeszcze znane, ale wszystko wskazuje na to, że pierwsze mecze odbędą się już 1 i 2 września - wyjaśniał dyrektor sportowy PGE VIVE, Radosław Wasiak.

W turnieju w Kaliszu, obok PGE VIVE oraz miejscowej Energii MKS zagrają najprawdopodobniej Górnik Zabrze, Motor Zaporoże, Orlen Wisła Płock oraz Wybrzeże Gdańsk. Organizator zmagań skład uczestników powinien potwierdzić w najbliższych tygodniach. 

Rywalami podopiecznych Tałanta Dujszebajewa na Ukrainie będą Motor, Pick Szeged oraz SKA Mińsk.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna