Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

SPORT

PGE VIVE podpisało rekordowo długi kontrakt ze sponsorem technicznym

poniedziałek, 22 czerwca 2020 14:12 / Autor: Damian Wysocki
fot. Patryk Ptak
Damian Wysocki

Duńska marka sportowa Hummel dalej będzie partnerem technicznym PGE VIVE. Strony podpisały rekordowo długi, bo pięcioletni kontrakt.

"Żółto-biało-niebiescy" grają w strojach Hummela nieprzerwanie od czterech lat.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedłużenia kontraktu, ponieważ PGE VIVE Kielce to jedna z najlepszych drużyn na świecie. To odnoszący największe sukcesy męski klub piłki ręcznej – mówi Michael Blicher Rasmussen, kierownik ds. kluczowych klientów na rynkach zagranicznych marki Hummel.

– Kontynuacja pracy z VIVE Kielce była dla nas najwyższym priorytetem. Przedłużenie kontraktu to integralna część naszej strategii w zakresie sportów zespołowych i halowych, wspierająca ekspansję marki i biznesu na arenie międzynarodowej. To historyczne pięcioletnie przedłużenie pokazuje, że wierzymy w VIVE Kielce, oczekujemy długiej i owocnej współpracy – uzupełnia Michael Blicher Rasmussen.

– Bardzo cieszę się z podpisanej przez nas umowy. Tak długi okres kontraktu pokazuje, że nasze plany są długoterminowe, a my koncentrujemy się na stabilności klubu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości, jaką daje nam Hummel i razem mamy wiele pomysłów na rozwój współpracy. Mam nadzieję, że wraz z marką Hhummel, co roku będziemy świętować kolejne sukcesy. Jestem wdzięczny naszym przyjaciołom z Danii za zaufanie, jakim nas darzą – dodaje Bertus Sevaas, prezes siedemnastokrotnego mistrza Polski.

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO