Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

SPORT

Kontynuacja akcji #WalczyszKorono. "Największa siła jest w jedności"

czwartek, 04 czerwca 2020 10:56 / Autor: Damian Wysocki
Damian Wysocki

Korona Kielce zachęca kibiców do włączenia się do akcji #WalczyszKorono, której pomysł narodził się przed meczem z Wisłą Płock.

Przedsięwzięcie zainicjował Michał Siejak, były wieloletni twórca klubowej telewizji, który obecnie współprowadzi m.in. audycje "To My Scyzory" na antenie Weszło FM.

W ciągu kilku dni na skrzynkę mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. trafiło kilkanaście krótkich filmików, w których fani wyrażali swoje wsparcie dla drużyny. Piłkarze obejrzeli je na odprawie przed ubiegłotygodniowym starciem w Płocku. Ten film motywacyjny został wzbogacony również o słowa otuchy od ich rodzin.

"Zawodnicy wzięli sobie naprawdę mocno do serca ostatnie słowa wsparcia, jakie otrzymali za pomocą filmów i pokazali swoją postawą w Płocku, że warto w nich wierzyć. Dzięki inicjatywie twórców podcastu "To my Scyzory" akcja #WalczyszKorono zmobilizowała kibiców, dziennikarzy i wszystkich, którym zależy na dobru Korony Kielce, aby wspólnie pokazali, że największa siła jest w jedności", czytamy na stronie internetowej "żółto-czerwonych".

Najbliższy film motywacyjny zostanie wyświetlony na telebimie na rozgrzewce przed piątkowym meczem z Piastem Gliwice (godz. 18).

EZfi3UgWAAAsw1y

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO