Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Kolejne problemy kadrowe Korony

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

Kolejne problemy kadrowe Korony

Kielce / 07 grudnia 2017 / Tekst

Piłkarze Korony Kielce przygotowują się do sobotniego meczu 19. kolejki LOTTO Ekstraklasy z Arką Gdynia.  Kilku zawodników „żółto-czerwonych” walczy z czasem, aby wykurować się na to spotkanie.

W sobotę na pewno zabraknie Adnana Kovacevicia, który musi pauzować za nadmiar żółtych kartek. Jego miejsce wy wyjściowym składzie powinien zająć Djibril Diaw. Przed meczem z Arką pod znakiem zapytania dodatkowo stoi występ Kena Kallaste, Bartosza Rymaniaka i Jacka Kiełba. Ostatni z nich w czwartek lub najpóźniej w piątek ma wrócić do treningów z drużyną. W tym roku na boisku najprawdopodobniej nie zobaczymy już Michała Gardawskiego, Nabila Aankoura i Krystiana Misia.

- Mamy problemy kadrowe. Nie wiemy czy uda nam się postawić na nogi  kilku zawodników. Myślę, że sytuacja na tym etapie podobnie wygląda w innych zespołach - przekonywał trener kieleckiej druzyny, Gino Lettieri.

Przed Koroną bardzo intensywny okres. Kielczanie w sześć dni rozegrają trzy mecze. Po Arce, we wtorek na wyjeździe z Jagiellonią Białystok i piątek przed własną publicznością z Piastem Gliwice.

- Nie wiemy czy będziemy wtedy trenować. Każde zajęcia w tym okresie powodują dodatkowe obciążenie. Postawimy bardziej na regenerację - wyjaśniał włoski szkoleniowiec „żółto-czerwonych”.

Sobotni mecz Korona - Arka na Kolporter Arenie rozpocznie się o godz. 18.00.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna