Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Kielce, Barcelona, Kilonia? Janc: chciałbym jak najszybciej zdecydować o swojej przyszłości i być spokojny

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

SPORT KIELCE

Kielce, Barcelona, Kilonia? Janc: chciałbym jak najszybciej zdecydować o swojej przyszłości i być spokojny

Kielce / 17 czerwca 2019 / Tekst

Blaż Janc, skrzydłowy PGE VIVE, niebawem powinien zdecydować o swojej przyszłości. Do rywalizacji o zakontraktowanie 23-letniego Słoweńca włączyło się niemieckie THW Kiel.  

Umowa Blaża Janca w Kielcach obowiązuje do końca czerwca 2020 roku. Prawoskrzydłowy na pewno ją wypełni, ale nie wiadomo, czy zdecyduje się na dłuższy pobyt  w stolicy Świętokrzyskiego. Prezes Bertus Servaas przedstawił mu propozycję nowego kontraktu, ale Słoweniec na rynku transferowym wzbudza zainteresowanie innych europejskich potęg. Od dłuższego czasu zabiega o niego Barca Lassa, która szuka zmiennika dla odchodzącego na sportową emeryturę Victora Tomasa.

– Oprócz oferty Barcelony, którą mam na stole, dostałem także propozycję kontraktu w Kilonii. Szczerze mówiąc, chciałbym jak najszybciej zdecydować o swojej przyszłości i być spokojny. Zobaczymy, czy zostanę w Kielcach, czy jednak zdecyduję się na wyjazd. Jeśli czeka mnie zmiana klubu, to muszę mieć czas, aby wszystko zorganizować. Nie chcę się spieszyć i podejmować decyzji w ostatniej sekundzie. Mam nadzieję, że mój ostateczny wybór okaże się słuszny – wyjaśnia Blaż Janc w rozmowie z portalem sd-sport.si.

Słoweński prawoskrzydłowy decyzję o swojej przyszłości powinien podjąć w pierwszej połowie sezonu 2019/2020.

ZOSTAW KOMENTARZ