Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

SPORT

Kiełb: Jako kapitan jestem zadowolony z chłopaków  

poniedziałek, 28 września 2020 08:51 / Autor: Damian Wysocki
Fot. B. Hamanowicz / miedzlegnica.eu
Damian Wysocki

– Nie mogliśmy odmówić sobie zaangażowania. Jako kapitan drużyny, jestem zadowolony z chłopaków: z ich walki, z tego jak oddawali serce – powiedział Jacek Kiełb, pomocnik Korony Kielce po ostatnim, zremisowanym meczu z Miedzią Legnica.

Podopieczni Macieja Bartoszka zaprezentowali się z dobrej strony na boisku jednego z głównych faworytów do awansu. Kielczanie grali odpowiedzialnie taktycznie. Mieli też bogaty repertuar zagrań przy stałych fragmentach. Zabrakło skuteczności, no i wykorzystania rzutu karnego. Ostatecznie zremisowali 1:1.

– Wzięliśmy sobie do serca ostatnią porażkę z Górnikiem, gdzie rywale zdobyli gole po naszych prostych błędach. Teraz nie mogliśmy odmówić sobie zaangażowania. Jako kapitan drużyny, jestem zadowolony z chłopaków: z ich walki, z tego jak oddawali serce. Może nie wykorzystaliśmy wszystkich sytuacji, ale jeśli obierzemy sobie ten kierunek, będziemy iść tą drogą, to będzie tylko lepiej. Mogliśmy pokusić się o trzy punkty, ale to my nie wykorzystaliśmy karnego. Musimy wyciągnąć wnioski. Remis boli. Może nie byliśmy stawiani w roli faworyta, ale przyjechaliśmy tutaj po trzy punkty – ocenił spotkanie Jacek Kiełb.

Korona rozegra kolejny mecz w środę, kiedy  podejmie na Suzuki Arenie Bruk-Bet Termalikę Nieciecza (godz. 18.10).

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO