Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

SPORT

Kibice mogą wspomóc Koronę. Klub rozpoczął sprzedaż wirtualnych biletów

środa, 03 czerwca 2020 15:47 / Autor: Damian Wysocki
Damian Wysocki

W najbliższy piątek Korona Kielce rozegra pierwszy domowy pojedynek po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Mimo że trybuny będą świecić pustkami, to kibice mogą kupować wirtualne bilety, ale nie tylko.

Kielecki klub przygotował serię pięciu pamiątkowych biletów, z których dwie trafiły już do sprzedaży. Taka wejściówka kosztuje pięć złotych.  Do tego każdy fan może wyposażyć się w wirtualne kiełbaskę i piwo. Za każdą sztukę trzeba zapłacić po złotówce.  

„Jeśli zdecydujesz się na zakup wirtualnego biletu przekazując tym samym darowiznę klubowi, my odwdzięczymy się pamiątkową i personalizowaną jego formą w formacie PNG. Bilet zostanie wysłany na podany przez Ciebie adres mailowy. Co z nim dalej zrobisz? To już zależy od Ciebie. Wejściówkę możesz przykładowo pobrać i opublikować na swoich profilach w mediach społecznościowych oznaczając wpis #JestemNaKoronie i pochwalić się, że JESTEŚ NA KORONIE. Zaproś do wirtualnego kibicowania rodzinę i znajomych – bo przecież w grupie kibicuje się raźniej, a w takiej formie także bezpiecznie”, czytamy na stronie internetowej kieleckiego klubu.

Dwóch partnerów biznesowych Korony Kielce zobowiązało się, że do każdego zakupionego piwa i kiełbaski dołoży kolejną złotówkę.

WIRTUALNE BILETY MOŻNA KUPOWAĆ TUTAJ 

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO