Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

SPORT

Kapitan opuszcza tonący okręt. Kovacević jako jedyny nie podpisał aneksu

czwartek, 25 czerwca 2020 20:02 / Autor: Damian Wysocki
Damian Wysocki

Adnan Kovacević, dotychczasowy kapitan Korony, jako jedyny piłkarz kieleckiego klubu nie zgodził się na podpisanie aneksu przedłużającego jego umowę do końca sezonu. Bośniak pojechał jednak na mecz do Lubina.

W czwartek zarząd Korony rozmawiał z zawodnikami, których umowy wygasają 30 czerwca, o parafowaniu kontraktów do faktycznego zakończenia sezonu, czyli 18 lipca. Po krótszych lub dłuższych pertraktacjach udało się zawrzeć porozumienia z niemal wszystkimi graczami. Jedynym, który nie zdecydował się na taki krok był Adnan Kovacević.

Trener Maciej Bartoszek ma ograniczone pole manewru przy wyborze wyjściowego składu, dlatego umieścił go w kadrze na piątkowe starcie z Zagłębiem. Nie wiadomo jednak, czy wystawi go w pierwszym składzie.

Adnan Kovacević swoją trzyletnią przygodę z Koroną zakończy w przyszły wtorek. Nie zagra w czterech lipcowych meczach. Najprawdopodobniej swoją karierę będzie kontynuował w lidze rosyjskiej. Wcześniej zainteresowanie jego zatrudnieniem przejawiały tureckie kluby.  

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO