Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

SPORT

#JoinBertus. Nowy projekt PGE VIVE

czwartek, 19 grudnia 2019 17:26 / Autor: Damian Wysocki
Damian Wysocki

#JoinBertus – to nowy projekt Bertusa Servaasa, prezesa PGE VIVE. Zakłada stworzenie społeczności przedsiębiorców wokół kieleckiej drużyny.

Członkostwo w projekcie #JoinBertus wiąże się z opłatą 500 zł miesięcznie. W zamian każda chętna osoba otrzymuje szereg wymiernych korzyści, m.in. promocję swojej działalności poprzez klub, rabaty na usługi reklamowe, dostęp do specjalnych ofert zakupowych dla partnerów drużyny oraz punkty, które według własnych preferencji można wymieniać na produkty i usługi, np. koszulki meczowe czy spotkania z zawodnikami.

– Mam ogromną wiarę w ludzi i uwielbiam ich łączyć we wspólnych przedsięwzięciach. Moje przekonanie poparte doświadczeniem biznesowym podpowiada, że nie ma rzeczy niemożliwych – mówi Bertus Servaas, cytowany przez oficjalną stronę internetową mistrza Polski.

"Członkostwo w projekcie #JoinBertus gwarantuje minimum dwa spotkania networkingowe w roku z udziałem doświadczonych i znanych w świecie biznesu mówców, których celem będzie integracja członków, stworzenie żyznego gruntu pod zasiew nowych idei biznesowych i inspiracja do podejmowania innowacyjnych działań", czytamy na stronie kielcehandball.pl. 

Od listopada do projektu zgłosiło się ponad sześćdziesięciu przedsiębiorców.

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO