Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Janczyk dołączyła do Strózik. Chodakowska przedłużyła kontrakt

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

Janczyk dołączyła do Strózik. Chodakowska przedłużyła kontrakt

Kielce / 11 lutego 2019 / Tekst

Aleksandra Janczyk z Korony Handball najbliższe pół roku spędzi na wypożyczeniu w pierwszoligowym SPR JSK Jarosław. W zespole lidera grupy B pierwszej ligi na zasadzie transferu czasowego przebywa już inna zawodniczka kieleckiego klubu – Kinga Strózik.

Janczyk w tym sezonie nie miała szans na regularną grę. 21-letnia środkowa  rozgrywająca, mogąca grać również na skrzydle, przegrywała rywalizację z bardziej doświadczonymi zawodniczkami.

– Ola dobrze rokuje na środku. To fajna, utalentowana zawodniczka, która w przyszłości może grać na bardzwysokim poziomie. Teraz potrzebuje jednak jak najwięcej czasu spędzać na parkiecie, to dla niej najlepsze rozwiązanie – tłumaczy wiceprezes kieleckiego klub, Krzysztof Demko.

SPR JSK Jarosław po 15. kolejkach jest liderem pierwszej ligi. Klub z Podkarpacia ma już siedem punktów przewagi nad drugim zespołem i pewnie zmierza w kierunku barażu, którego stawką będzie awans do PGNiG Superligi.

O kolejne dwanaście miesięcy swoją umowę z kieleckim klubem przedłużyła Marta Chodakowska. Młoda bramkarka leczy poważną kontuzję kolana, do gry wróci najprawdopodobniej dopiero na początku 2020 roku. Jej obecny kontrakt obowiązuje do 2022 roku. Młodzieżowa reprezentantka Polski od poniedziałku będzie przechodzić rehabilitację w Kielcach.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna