Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

SPORT

Gardawskiego czeka pauza. Cebula nie zagra jeszcze w dwóch meczach?

środa, 24 czerwca 2020 08:53 / Autor: Damian Wysocki
Damian Wysocki

Maciej Bartoszek będzie musiał dokonać kolejnej przymusowej zmiany w wyjściowym składzie Korony Kielce. W piątkowym, wyjazdowym spotkaniu z Zagłębiem Lubin nie będzie mógł skorzystać z Michała Gardawskiego.

Boczny obrońca we wtorkowym meczu z Rakowem Częstochowa otrzymał ósmą żółtą kartkę w sezonie. Zapewne w Lubinie na lewej stronie zastąpi go Grzegorz Szymusik. Na prawą flankę powinien wrócić Mateusz Spychała.

W Lubinie zabraknie również Jakuba Żubrowskiego (pauza za 12 żółtych kartek) oraz Marcina Cebuli (pauza za czerwoną kartkę).

Bardzo możliwe, że drugi z nich nie wróci jeszcze na przyszłotygodniowe starcie z Arką Gdynia. O wszystkim w czwartek zdecyduje Komisja Dyscyplinarna PZPN.

Przypomnijmy: wychowanek "żółto-czerwonych" został wyrzucony z boiska za niesportowe zachowanie w przegranym spotkaniu z Górnikiem Zabrze. 25-latek odepchnął Alasanę Manneha. Gabończyk również otrzymał czerwoną kartkę. Teraz obu panów może czekać jeszcze bardziej surowa kara.

W meczu z Zagłębiem na żółte kartki będzie musiał uważać Michal Papadopulos. Piątkowe spotkanie w Lubinie rozpocznie się o godz. 20.30.

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO