online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Cenne zwycięstwo Korony Handball
online button
online button

SPORT KIELCE

Cenne zwycięstwo Korony Handball

Kielce / 14 kwietnia 2018 / Tekst
fot. Patryk Ptak fot. Patryk Ptak

Szczypiornistki Korony Handball przerwały niekorzystną serię pięciu porażek z rzędu. Kielczanki w sobotnim meczu 26. kolejki PGNiG Superligi pokonały na wyjeździe Piotrcovię Piotrków Trybunalski 32:29. Podopieczne Tomasza Popowicza tym samym stratę do bezpiecznego miejsca, niezagrożonego grą w turnieju barażowym, zniwelowały do dwóch punktów.

- To był mecz walki. Do końca rywalizowaliśmy o każdą piłkę, aby wynik przechylić na swoją korzyść. W bramce bardzo pomogła nam Ola Orowicz, która fajnie współpracowała z obroną oraz odbijała piłki w sytuacjach „sam na sam”. Dziewczyny zagrały w ataku. Rzuciliśmy ponad trzydzieści bramek. Poza meczem w Elblągu, taki rezultat zawsze nam dawał zwycięstwo. Zostało nam sześć spotkań. Mamy nadzieję, że za tydzień nasza zła passa z zespołem z Jeleniej Góry się obróci i w końcu pokonamy ten zespół - mówił trener kieleckiej drużyny, Tomasz Popowicz

Kielczanki w następnej kolejce przed własną publicznością zmierzą się z bezpośrednim sąsiadem w tabeli - KPR-em Jelenia Góra.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna