Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
DECORTREND

SPORT

Projekt "Join Bertus" nabiera tempa. Przed 25 lipca poznamy sponsora tytularnego

czwartek, 09 lipca 2020 11:11 / Autor: Damian Wysocki
fot. KPT
Damian Wysocki

Program "Join Bertus" rośnie w siłę. Lista firm, które wspierają w ten sposób PGE Kielce zbliża się do 150. –  Nasz klub jest jednym z niewielu, z którym mogą utożsamiać się wszyscy Polacy – mówi Bertus Servaas, prezes siedemnastokrotnego mistrza Polski.

W czwartkowy poranek do programu dołączyła firma UTI.PL. Do podpisania umowy doszło w Kieleckim Parku Technologicznym. 

– Stają się częścią naszego programu. Mają bardzo ciekawe rozwiązania internetowe, które mogą być pomocne dla pozostałych członków. W naszym projekcie chodzi o wzajemną współpracę, wymianę usług. Nie można zamykać się w biurze i czekać aż ktoś przyjdzie. Trzeba otwierać się na świat. Obecnie jesteśmy na etapie tworzenia specjalnej platformy, która usprawni komunikację między naszymi partnerami – wyjaśnia Bertus Servaas.

– Obsługujemy ponad 20 tysięcy partnerów biznesowych w całej Polsce. To potencjalni członkowie programu "Join Bertus". Naszym klientom pomagamy wykorzystać internet w biznesie, świadczymy różne usługi. Teraz chcemy się podzielić naszym dwudziestoletnim doświadczeniem z innymi – mówi Wojciech Korona, członek zarządu UTI.PL.

Bertus Servaas poinformował, że celem jego zespołu jest zgromadzenie w ciągu trzech lat pięciu tysięcy przedsiębiorców. Projekt "Join Bertus" oferuje sponsorom szereg korzyści. Za co najmniej 500 złotych miesięcznie, otrzymują możliwość współpracy z innymi partnerami, dostęp do kontaktów biznesowych, czy udział w szkoleniach  networkingowych. Jednym z głównych celów programu jest stworzenie akademii piłki ręcznej, która będzie działala na terenie całego kraju.

– Mamy firmy z całej Polski. Oczywiście, połowę z nich stanowią kieleckie przedsiębiorstwa. Niebawem będziemy mieć sprzedawców w całym kraju, dlatego zmienią się te proporcje. Jesteśmy jednymi z niewielu, którzy mogą być klubem dla wszystkich Polaków. Trudno sobie wyobrazić, aby Legia Warszawa znalazła takie wsparcie w Poznaniu. Pewnie jest to możliwe, ale nie na taką skalę – tłumaczy Bertus Servaas.

To nie ostatnia konferencja PGE Kielce w tym miesiącu. Między 20 a 25 lipca poznamy drugiego sponsora tytularnego siedemnastokrotnego mistrza Polski.

Nowy numer!
31/2020 31/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO