Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

SPORT

PGE VIVE przygotowało rekompensatę dla "karnetowiczów"

wtorek, 09 czerwca 2020 08:57 / Autor: Radio eM
fot. Anna Benicewicz-Miazga
Radio eM

PGE VIVE Kielce przygotowało rekompensatę dla kibiców, którzy posiadali karnety w ostatnim, przedwcześnie zakończonym sezonie. 

"Karnetowicze" stracili cztery mecze: ostatnie spotkanie fazy zasadniczej z Piotrkowianinem, oraz trzy pojedynki play-offów.

Kielecki klub, we współpracy ze swoimi sponsorami i partnerami, przygotował specjalny pakiet, który ma zrekompensować tę stratę fanom, którzy posiadali stałe wejściówki.

Wszyscy posiadacze karnetów na sezon 2019/20 otrzymują:

1. Cztery darmowe wejściówki na mecze PGNiG Superligi w sezonie 2020/21– karnetowicz będzie mógł otrzymać po jednym bilecie na wybrane cztery mecze ligowe; bilet nie będzie musiał być wykorzystany przez danego karnetowicza – jeśli karnetowicz zakupi karnet na sezon 2020/21, to cztery razy będzie mógł zabrać ze sobą do Hali Legionów znajomego; darmowe bilety będzie można odebrać za pośrednictwem systemu eBilet.pl – gdy zostanie uruchomiona sprzedaż biletów na wybrany mecz, w specjalnym okienku trzeba będzie wpisać numer karnetu.

2. Zniżkę od Partnera Gastronomicznego drużyny PGE VIVE Kielce – karnetowicze będą mogli skorzystać z oferty rabatowej w Calimero Cafe (za okazaniem karnetu jednorazowo wybrana kawa gratis).

3. Zniżkę od Partnera Logistycznego drużyny PGE VIVE Kielce, firmy DPD* – karnetowicze otrzymują kod zniżkowy 30% na usługi kurierskie firmy DPD na miesiąc (tj. w okresie 08.06. – 08.07.).

4. Zniżkę od Sponsora drużyny PGE VIVE Kielce, firmy Hummel* – karnetowicze otrzymują kod zniżkowy 25% na zakupy online w sklepie plna miesiąc (tj. w okresie 09.06. – 09.07.).

5. Zniżkę 30% na zakupy w sieci sklepów VIVE Profit – wielokrotnego użytku; ważna od 10 czerwca do końca sierpnia 2020 r. za okazaniem karnetu na osobę fizyczną (z imieniem i nazwiskiem) i dokumentu tożsamości (

6. Możliwość wygrania samochodu BMW na weekend* – przez pięć kolejnych tygodni (począwszy od 10.06.) będziemy losować numer karnetu, którego właściciel otrzyma na weekend od Partnera Motoryzacyjnego drużyny PGE VIVE Kielce, BMW ZK Motors, samochód marki BMW (model 2 Gran Coupe lub model elektryczny i3).

*aby móc skorzystać z wyróżnionych gwiazdką możliwości należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. maila z imieniem i nazwiskiem, numerem karnetu oraz mailem do korespondencji; na wskazany adres e-mail zostaną wysłane kody rabatowe oraz informacje niezbędne do wzięcia udziału w losowaniu samochodu BMW.

Nowy numer!
36/2020 36/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO