Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

REGION

Tragiczny wypadek w regionie. Droga całkowicie zablokowana

czwartek, 27 lipca 2017 14:09 / Autor: Dariusz Skrzyniarz
Dariusz Skrzyniarz

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze krajowej nr 78 w miejscowości Lipnik w powiecie pińczowskim. Dostawczy mercedes zderzył się czołowo z nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówką. 42-letni kierowca mercedesa poniósł śmierć na miejscu. Policja poinformowała, że droga w okolicy Lipnika jest całkowicie jest zablokowana.

- Kierowca mercedesa sprintera jadąc odcinkiem drogi Kije-Chmielnik z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas doprowadzając do czołowego zderzenia z samochodem ciężarowym. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca sprintera zginął na miejscu. To 42-latek. Na miejscu jest ekipa strażaków. Kierujący drugim pojazdem został przetransportowany do szpitala ale stanu jego zdrowia nie znamy – poinformował rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pińczowie st. asp. Damian Stefaniec.

Droga w miejscu wypadku została całkowicie zablokowana. Policjanci kierują ruch objazdami a jadącym od strony Chmielnika zalecają omijanie drogi nr 78. Utrudnienia potrwają do około godziny 16.

Tag:
Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO