Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

REGION

Szpital Wojewódzki zatrudni specjalistów

poniedziałek, 14 września 2020 15:06 / Autor: Magdalena Nowak
Magdalena Nowak

Neurochirurga, psychologa klinicznego , specjalistów z zakresu chirurgii naczyniowej oraz lekarzy do pracy w przychodni przyszpitalnej poszukuje Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach.

Zespół Kliniki Neurochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach zachęca do współpracy lekarzy chcących specjalizować się w dziedzinie neurochirurgii. 

–  Neurochirurgia w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach jest jedynym takim, pełnoprofilowym oddziałem w regionie. Z pewnością osoba, która zdecyduje się tutaj realizować specjalizację będzie miała możliwość nieustannego rozwoju. Zespół wykonuje pełne spektrum zabiegów w obrębie głowy i kręgosłupa, w tym szereg innowacyjnych procedur – mówi Anna Mazur Kałuża, rzecznik lecznicy.

– Aktualnie poszukujemy również  psychologa klinicznego do pracy w Poradni Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia, gdzie rocznie pomoc uzyskuje od 800 do 900 pacjentów. Wsparcie udzielane jest nie tylko uzależnionym, ale i członkom ich rodzin oraz bliskim. Szpital zatrudni także specjalistów do Kliniki Chirurgii Naczyniowej oraz lekarzy do pracy w poradni przyszpitalnej. Konkretnie chodzi o endokrynologa oraz lekarzy ze specjalizacją w dziedzinie medycyny sportowej oraz chorób zakaźnych – dodaje rzecznik.

Osoby zainteresowane swoje oferty i pytania mogą kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO