Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

REGION

Randka w Nazarecie

środa, 04 lipca 2018 13:59 / Autor: Weronika Grela
Weronika Grela

"Jeden + Jeden Czerna Trek" pod takim hasłem 14 lipca odbędzie się spotkanie dla osób poszukujących współmałżonka.

Jest to wspólna wędrówka dla singli, którzy mogą przyjąć sakrament małżeństwa i poszukują swojej drugiej połówki. Uczestnicy wyruszą do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Czernej, gdzie oddadzą cześć Maryi, pomodlą się o dobrego współmałżonka i oczywiście bliżej się poznają. W trakcie wydarzenie odbędzie się wspólna Eucharystia oraz agapa, czyli posiłek z uczestnikami.

"Jeden + Jeden Czerna Trek" jest przeznaczony dla mieszkańców całej Polski. - Nie jesteśmy ograniczeni terytorialnie, bo przecież nasi rodzice często pochodzą z różnych miast. Dlatego to jest otwarte na osoby z różnych miejscowości, przyjeżdżają do nas osoby z Krakowa, Kielc, Łodzi, Górnego i Dolnego Śląska. Tutaj nie ma również ograniczeń wiekowych. Jesteśmy otwarci na osoby w każdym wieku - mówił  Cezary Kołczyk z Archidiecezjalnego Ośrodka Duszpasterstwa Rodzin "Nazaret " w Częstochowie.

Wspólna wędrówka jest wakacyjnym, plenerowym spotkaniem. W ciągu roku organizowane są "Randki w Nazarecie". Wydarzenie składa się z szybkiej randki dla  osoby w wieku od ok. 26 do ok. 45 lat oraz konferencji i agapa, w których nie ma ograniczeń wiekowych.

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w "Jeden + Jeden Czerna Trek" mogą dołączyć do grupy na Facebooku, o tej samej nazwie lub zadzwonić pod numer 660-249-249 i zgłosić swoje zainteresowanie.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO