Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»Przygotowują się do kongresu

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Przygotowują się do kongresu

Świętokrzyskie / 12 czerwca 2017 / Tekst
Zjazd Okręgowy PiS 2016 Zjazd Okręgowy PiS 2016 fot. D. Skrzyniarz / archiwum

Świętokrzyskie struktury Prawa i Sprawiedliwości przygotowują się do kongresu partii. Ma się on odbyć 1 lipca w Przysusze niedaleko Radomia. Poseł Krzysztof Lipiec zapowiedział, że kierownictwo organizacji w regionie do końca miesiąca spotka się z działaczami PiS we wszystkich świętokrzyskich powiatach.

- Nie chcemy się ograniczać tylko do spotkań z działaczami Prawa i Sprawiedliwości. Planujemy się spotkać również z przedstawicielami poszczególnych gmin, powiatów, burmistrzami, wójtami. Chcielibyśmy zasięgnąć ich opinii, zapytać o uwagi co do partii rządzącej. To będzie dla nas bardzo ważny wyznacznik w dalszej pracy politycznej na rzecz województwa świętokrzyskiego – wyjaśniał poseł Krzysztof Lipiec, szef Prawa i Sprawiedliwości w regionie.

Pierwsza na liście odwiedzin była Włoszczowa. W następnych dniach przedstawiciele prawicy pojadą do Skarżyska-Kamiennej i Buska-Zdroju. Jak powiedział senator Krzysztof Słoń, podczas kongresu PiSu w Przysusze omawiane będą między innymi sprawy związane z nadchodzącymi wyborami samorządowymi. - Dla przedstawicieli naszych struktur to jest bardzo ważna sprawa. Tym bardziej, że nasza konkurencja polityczna również kładzie duży nacisk na kwestie wyborów – mówił senator Krzysztof Słoń.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna