Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

REGION

Prowadził pod wpływem amfetaminy i marihuany. Narkotyki miał również przy sobie

wtorek, 15 września 2020 11:30 / Autor: Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Policjanci skarżyskiej drogówki zatrzymali 49-letniego mieszkańca Kielc. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie ponad 20 gramów zakazanych substancji, dodatkowo kierował autem pod wpływem narkotyków. Wpadł podczas kontroli drogowej w Suchedniowie.

W poniedziałkowe popołudnie w Ostojowie funkcjonariusze zatrzymali do kontroli osobowego seata. Za kierownicą siedział 49-letni kielczanin, który był wyraźnie pobudzony. Policjanci przebadali go na zawartość alkoholu – mężczyzna był trzeźwy.

Mundurowi postanowili sprawdzić go narkotestem – badanie dało pozytywny wynik na zawartość amfetaminy i marihuany. Mężczyźnie pobrano krew do analizy.

W kieszeni spodni 49-latka stróże prawa znaleźli porcję suszu, prawdopodobnie marihuany. Natomiast podczas przeszukania mieszkania mężczyźny, kryminalni ujawnili dodatkowo susz i biały proszek.

Substancje o łącznej wadze 20 gramów wstępnie zostały zakwalifikowane jako marihuana i amfetamina. 49-latek był już w przeszłości karany był za jazdę pod wpływem alkoholu i stracił prawo jazdy.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO