Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

REGION

„Pokłóćmy się/Pogódźmy się”, czyli rzecz o merytorycznej dyskusji

czwartek, 24 września 2020 10:09 / Autor: Adrianna Linertowicz
Adrianna Linertowicz

Prowadzenie dyskusji jest swego rodzaju sztuką. Wymaga umiejętności przekazywania swoich myśli, argumentów i opinii w sposób jasny i zrozumiały. Starachowicki Park Kultury i Stowarzyszenie „Między wierszami” zapraszają młodzież chcącą opanować sztukę merytorycznej dyskusji do udziału w projekcie „Pokłóćmy się/Pogódźmy się”.

Projekt skierowany jest do uczniów w wieku 14-19 lat. W programie przewidziano m.in. naukę wyrażania własnych opinii publiczne, nabywanie umiejętności zabierania głosu i przemawiania w istotnych sprawach, naukę zasad oraz sposobów prowadzenia dyskusji, tj. debata oksfordzka, dyskusja metodą Karla Proppera, debata publiczna. Ponadto w programie przewidziany jest również wyjazd i warsztaty w Domu Spokojnej Książki (2-3.10.2020) oraz niespodzianki.

O uczestnictwie w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy oraz dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 41 274 65 25 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Projekt został dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2019-21 oraz województwa świętokrzyskiego.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO