Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

REGION

Nowa siedziba buskiej filii ŚCO

poniedziałek, 02 stycznia 2017 08:59 / Autor: Radio eM
Radio eM

Od 2 stycznia konsultacyjny gabinet onkologiczny – filia Świętokrzyskiego Centrum Onkologii (ŚCO) w Busku – Zdroju mieści się w nowej siedzibie: w Przychodni Rejonowej nr 1 przy ulicy Sądowej 9.

 

Jak wyjaśnił profesor Stanisław Góźdź, dyrektor Świętokrzyskiego Centrum Onkologii, zmiana lokalizacji buskiej filii ŚCO jest podyktowana udogodnieniami dla pacjentów. Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rejonowa nr 1 przy ul. Sądowej 9 mieści się w centrum Buska – Zdroju, placówka realizuje pakiet onkologiczny, może kierować pacjentów do onkologa za pośrednictwem karty diagnostyki i leczenia onkologicznego.

 

 

Konsultacyjny gabinet onkologiczny ŚCO w Busku – Zdroju dedykowany jest pacjentom z podejrzeniem nowotworu, wymagającym zaplanowania dalszej diagnostyki i leczenia, pacjentom w trakcie leczenia, a także tym wszystkim którzy zakończyli już leczenie, ale wymagają wizyt kontrolnych u onkologa.

 

 

Rejestracja pod nr telefonu 41 367 48 19. W każdy poniedziałek bezpłatnie konsultuje pacjentów dr n. med. Jolanta Smok – Kalwat, specjalista onkologii klinicznej i chemioterapii, zastępca kierownika Kliniki Onkologii Klinicznej w ŚCO. 

 

 

mjk | informacja ŚCO

 

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO