Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

REGION

Konkurs dla fanów informatyki i nie tylko

wtorek, 31 lipca 2018 10:28 / Autor: Magdalena Nowak
Magdalena Nowak

„Cyfrowe 20@lat Świętokrzyskiego” to hasło konkursu, do którego zaprasza Departament Społeczeństwa Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego. Jego celem jest wyróżnienie i promowanie najlepszych i najbardziej dojrzałych projektów teleinformatycznych realizowanych przez działające w województwie świętokrzyskim jednostki publiczne i przedsiębiorstwa.

Jak podkreślają organizatorzy jest to także wyróżnienie osób, kreatywnie zaangażowanych w rozwój społeczeństwa informacyjnego w naszym regionie. Kapituła konkursu oceni rolę IT w budowaniu wartości przedsiębiorstwa, niestandardowych rozwiązań informatycznych a administracji, dojrzałość organizacyjną laureatów, wydajność procesów biznesowych oraz ich wsparcie ze strony IT.

Zgłoszenia do Konkursu Regionalnego można dokonać w 5 kategoriach: projekt, przedsiębiorstwo, instytucja publiczna, gospodarz i informatyk.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 sierpnia 2018 roku. Ogłoszenie laureatów i wręczenie im statuetek nastąpi podczas uroczystej gali, którą zaplanowano na październik bieżącego roku.

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO