Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

REGION

Jeden weekend. Sześć narkotykowych zatrzymań

poniedziałek, 14 września 2020 15:07 / Autor: Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Tylko w ciągu ostatniego weekendu ostrowieccy policjanci zatrzymali sześć osób z narkotykami. Wszystkim grozi do trzech lat za kratkami.

Do pierwszego zatrzymania doszło w piątek, kilka minut po północy. Policjanci z wydziału prewencji ostrowieckiej komendy zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn znajdujących się na myjni samochodowej. Przy 26-latku znaleźli 15 gramów białego proszku oraz porcję suszu roślinnego. Po wstępnej identyfikacji testerem okazało się, że zabezpieczone środki to amfetamina i marihuana. 25-letni kompan mężczyzny również posiadał przy sobie nielegalne substancje. Łącznie mundurowi zabezpieczyli prawie 20 gramów amfetaminy i ponad 5 gramów marihuany.

Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali 20 i 24-latka, którzy mieli przy sobie po porcji marihuany. Zatrzymany został również 44-latek, oprócz narkotyków miał nielegalny tytoń.

Wczoraj mundurowi zatrzymali 27-letnią kobietę, która w miejscu zamieszkania posiadała prawie 10 gramów białego proszku – najprawdopodobniej amfetaminy.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO