Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

REGION

Narkotykowe zatrzymania

piątek, 03 lipca 2020 12:15 / Autor: Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

W środę opatowscy kryminalni zatrzymali 26-latka, którzy miał przy sobie narkotyki. Policjanci szybko ustalili sprzedawcę środków odurzających i za kratki trafił także 28-letni mieszkaniec gminy Opatów.

Zwrot podatków

Dwa dni temu mundurowi skontrolowali osobowego forda. 26-letni kierowca był bardzo zdenerwowany i nie potrafił logicznie wytłumaczyć celu podróży. Jak się okazało, mężczyzna miał przy sobie dwie torebki z jasnobrązowym proszkiem. Wstępne badanie wykazało, że były to „kryształki”, czyli pochodna amfetaminy.

26-latek trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce udało się ustalić u kogo mężczyzna kupił narkotyki i policjanci wezwali na komendę 28-latka. Podczas przeszukania znaleziono przy nim cztery torebeczki z tym samym jasnobrązowym proszkiem.

W miejscu zamieszkania 28-latka mundurowi zabezpieczyli siedem kapsułek podobną substancją – łącznie 50 gramów. Badania wykazały, że to także była pochodna amfetaminy. 26-letni kierowca forda usłyszał zarzut posiadania narkotyków, natomiast 28-latek odpowie także za wprowadzanie je do obiegu.

Nowy numer!
36/2020 36/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO