Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
DECORTREND

REGION

Szpital Wojewódzki rusza z zabiegami usunięcia zaćmy

poniedziałek, 15 czerwca 2020 13:55 / Autor: Magdalena Nowak
Magdalena Nowak

Klinika okulistyki Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach stopniowo wznawia operacje planowe. Pacjenci, którzy wymagają operacji zaćmy, mogą - po wcześniejszej rejestracji telefonicznej - zgłaszać się do poradni, gdzie przejdą kwalifikację do zabiegu.

Anna Mazur-Kałuża, rzecznik Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, informuje, że rejestracja dotyczy również pacjentów, którzy z powodu pandemii zrezygnowali z zabiegu.

– Przyjęcia do poradni okulistyki będą organizowane z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Prosimy pacjentów, aby zgłaszali się wyłącznie w ustalonym terminie: w konkretnym dniu, na określoną, umówioną wcześniej godzinę. Od tych, którzy zgłaszają się celem kwalifikacji do zabiegu wymagane jest skierowanie. Przypominamy również, że w przychodni należy zakrywać nos i usta. Osoby wchodzące muszą  dezynfekować ręce, odpowiedzieć na pytania w ramach wywiadu epidemiologicznego, mierzona jest im także temperatura – dodaje rzecznik.

 Na wizytę w celu kwalifikacji do operacji można się umówić pod numerem 41 303 35 54.

Nowy numer!
31/2020 31/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO