Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

REGION

W 20 minut odnaleźli czteroletnią dziewczynkę

poniedziałek, 20 kwietnia 2020 09:39 / Autor: Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

W zaledwie dwadzieścia minut od zgłoszenia ostrowieccy policjanci odnaleźli czterolatkę, która bawiła się przed domem i nagle oddaliła się w nieznanym kierunku. Na szczęście, dzięki szybkiej reakcji poszukiwania zakończyły się szczęśliwie i trwały wyjątkowo krótko, a dziecko całe i zdrowe trafiło pod opiekę rodziców.

O zaginięciu dziewczynki funkcjonariusze dowiedzieli się w piątek przed godziną 20.  Jak wynikało ze wstępnych ustaleń, czterolatka zniknęła sprzed domu, gdzie się bawiła. Rodzina przez godzinę usiłowała odleźć ją na własną rękę, lecz niestety bezskutecznie. Wówczas o zdarzeniu poinformowali mundurowych z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Stróże prawa natychmiast rozpoczęli intensywne działania. Po dwudziestu minutach od zgłoszenia i jeszcze przed formalnym przyjęciem zawiadomienia o zaginięciu, policjanci znaleźli czterolatkę. Dziewczynka znajdowała się około pięćset metrów od domu wraz z czteronożnym pupilem. Dzięki bardzo szybkim działaniom i zaangażowaniu mundurowych, mała po badaniu lekarskim wróciła pod opiekę rodziców.

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO