Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
lotto082020

REGION

Mają talent!

piątek, 23 grudnia 2016 10:18 / Autor: Iwona Gajewska-Wrona
Iwona Gajewska-Wrona

Uczniowie klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z niepełnosprawnością intelektualną  będą mogli zaprezentować swoje talenty. Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 1 w Kielcach już po raz drugi organizuje „Świętokrzyski Szkolny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Utworów Bożonarodzeniowych – CHOINEK BLASK”.

 

Zwrot podatków

W konkursie może wziąć udział młodzież z całego województwa. - Naszą inicjatywę kierujemy do osób zmagających się z niepełnosprawnością intelektualną - poinformowała Radio eM Kielce  Aldona Bracichowicz, dyrektor placówki. Wszystko po to, by ci uczniowie mogli poczuć się docenieni i wartościowi – Ten konkurs ma przede wszystkim przełamać bariery i lęki związane z wyrażaniem siebie. Chcemy otworzyć tych uczniów na innych i wydobyć z każdego to, co w nim najlepsze. Pragniemy aby uwierzyli w siebie -  powiedziała dyrektor.

Uczestnicy będą rywalizować w dwóch kategoriach: śpiew i  recytacja.W pierwszej edycji konkursu wzięło udział blisko 40 uczestników. – Liczymy, że w tym roku będzie ich jeszcze więcej. Serdecznie zapraszamy – zachęca dyrektor.

Konkurs odbędzie się 19 stycznia w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 1, który znajduje się przy ul. Warszawskiej 96 w Kielcach. Zgłoszenia  udziału można składać do 9 stycznia  na adres ośrodka lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Nowy numer!
37/2020 37/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO